ФОТО: Ова мора да го знае секој родител – ќе се воодушевите


Следниот пат кога ќе сакате да го скарате своето дете поради нередот во неговата соба, потсетете се на оваа фотографија.

На црно-белата слика е прикажано што гледаат возрасните, а на сликата во боја е прикажано како тоа го гледаат дечињата со помош на нивната фантазија.kreativnostdeca

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1