ФОТО: Ова се „осомничените“ во секс аферата со хрватската претседателка


Кој е мистериозниот Сирбин со кого Колинда била во љубовна врска во својата младост?

grabar1grabar

Колинда Грабар Китаровиќ, новоизбраниот претседател на Хрватска за малку поради љубовна врска со познат српски плејбј во 1988 година не се преселила во Белград, па се поставува прашањето које тој, пишува Телеграф.рс.

Информер се јавил на неколку познати личности, кои го носат епитетот српски плејбој а еве кои се резултатите.

 

-Луѓе, не сум јас!-изјавил познатиот пејач Здравко Чолиќ.

grabar2

 

-Би сакал да сум јас. Жалам што не сум, рекол Џока Кортин, манекен.

grobar3

 

-Што ви паѓа на памет? Не сум јас, изјавил Милорад Вучелиќ.

grobar4

 

-Не сум бил со неа. Дури не ја ни познавам, објаснил познатиот манекен Невен Бошковиќ.

grobar5

Небоша Крстиќ, поранешен член на груата „Идол“ немал никаков коментар по ова прашање.

grobar6

 

-Прв пат слушнав за неа пред три дена, рекол местрадниот менаџње Владимир Петровиќ.

grobar7

 

-Уф, не се сеќавам. Навистина не се сеќавам, одговорил Мома Јаковлевиќ, спортски лекар и хирург.

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1