ФОТО: Ракометарите на слободниот ден си шетаат на 20 степени во Шпанија


Столе Стоилов на својот профил на Facebook напишал дека сонцето им годи.

rakometari 11

 Прес24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1