ФОТО: Што се случува во женскиот тоалет на една скопска дискотека?!?


Оваа глетка можеше да се види ноќта меѓу петок и сабота во вецето во една од дискотеките во градскиот парк. Каков народ оди по дискотекиве? Најинтересно е што ова се случи во женскиот тоалет.

Foto – ZaSe.mk

mladost-ludost-384x640

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1