ФОТО: Си се соблекоа и се разладија во фонтана во Аеродром


Читател на Прес 24 испратил фотографии на кои две лица голи се разладуваат во фонтана во Аеродром. Според читателот лицата се соблекле голи и си влегле да си се разладат.

Фото Press24

kapenjevofontana

banjanjeufontana

 

goli2

goli

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1