(Фото) Синот на претседателот Иванов во врска со манeкенка


На отварањето на „Браќа Манаки“, синот на претседателот Иванов, Иван се појави со девојката. станува збор за маникенката Сара Миленковска, со која синот на претседателот подолго време е во врска. Таа е член на модното студио „Подиум“, а студира на Правниот факултет на отсекот политички науки.

ivanov11

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1