ФОТО: Сообраќајка вечерва – Карамбол од 4 автомобили


На раскрсницата кај хемиското училиште во Ново Лисиче вечерва сообраќајна несреќа во која учествувале 4 автомобили. несреќата се случила околу 2 часот по полноќ.

Оштетувањето на автомобилите е големо, а според очевидците има и повредени лица бидејќи веднаш пристигнала и брзата помош. На лице место беше и полицијата. До сообраќајната несреќа дошло на самиот семафор. Карамбол од 4 автомобили.

IMG_0474

IMG_0476

IMG_0476

IMG_0476 copy

IMG_0474

IMG_0475

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1