ФОТО: Страшна сообраќајка кај Смоквица


Страшна сообраќајна несреќа се случи пред малку  во близина на Смоквица.

Две возила од марка „Пежо“ и „Поло класик караван“ се судрија на 150 метри пред автопатот.

Според фотографиите на Курир, причинета е огромна материјална штета.

Полицијата и возила на Противпожарната служба веќе се на терен.

Foto - Kurir.mk

Foto – Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1