Фото: Супер мама – во недела треба да роди петорка


Александра Кинова од Чешка е бремена со петорка – 23 годишната жена која живее во близина на Прага, треба да се породи во недела – а еве како изгледа бременост со 5 бебиња.

bremena petorka

alexandra-kinova-maminka-petercata_denik-380

1774933-img-patercata

petorka5

petorka4

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1