ФОТО: Тамара Тодевска повторно бремена – го покажа трудничкото стомаче


Тамара Тодевска ужива во својата втора бременост, а сега го покажа трудничкото стомаче на свадба, јавува Прес24.

Тамара блеска во бременоста.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1