ФОТО: Тешка сообраќајка под Железничка


Неколку лица се повредени во Скопје попладне околу 17 часот во тешка сообраќајна несреќа под железничката станица, на крстосницата на булеварот Кузман Јосифовски Питу со улицата Никола Карев.Првичните информации од очевидци велат дека повредените со амбулантно возило се пренесени во скопските болници.

ФОТО: Ексклузив.мк

ФОТО: Ексклузив.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1