ФОТО: Цеца се омажи?!


Веќе сите знаат дека фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ е во врска со 16 години помладиот манекен Александар Јововиќceca-raznatovic-aleksandar-jovovic-stan-zvezdara-tajno-skroviste-foto-stefa-1453148498-826809-33720

Додека едни веруваат во нивната љубов, други мислат дека се работи за добро измонтирана конструкција.

Но, има и за што да се дебатира, бидејќи Цеца објави една фотографија со која предизвика лавина коментари и уверување дека можеби таа се омажил.

На фотографијата, славната пејачка позира во бел фустан кој потестува на веначница.cecA

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1