ФОТО: Вака се паркира во Дојран


Возачот на ова „рено“ очигледно смислил нов начин на паркирање.

Фотографијата е направена во Дојран и беше атракција кај минувачите.

renopark 1renopark

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1