Фото: Венеција поплавена – туристите си се бањаат


Повеќе информации за состојбата во Италија – Венеција поплавена, евакуација во Тоскана

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1