Фото вест: Во Шутка хармоника – не е хармоника


 

Дека во Шутка може да се најде од пиле млеко веќе знаат сите. Но оваа весела населба не престанува да изненадува со своите ,,реклами,, за она што се продава.

На социјалната мрежа кружи оваа фотографија – СЕ ПРОДАВА РАМУНИКА. цена 199 евра ( со попуст) 

Ма не е важно како ја крстиле важно е да свири 🙂 🙂

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1