Фото: Водителка сакала да го затегне лицето – ја унаказиле


Кога сфатила дека работите не одат како што треба, почнала да паничи…

„Вампирското“ затегнување на лицето е се повеќе популарно, а Кери Катона одлучила и сама да ја проба оваа метода.

keri-katona-260x195Поранешната поп пејачка и водителка заминала на клиника за да ја направи оваа процедура.

Меѓутоа, кога ја напуштила ординацијата нејзиното лице било потполно поинакво од она кое го очекувала.

Надуена и изобличена отишла дома во солзи. Како поминувале деновите ситуацијата била се полоша. Отокот бил се поголем и поголем до таа мерка што таа се плашела да заспие затоа што мислела дека никогаш нема да се разбуди.

На крајот морала да прими стероиди за да и се смири, а до тогаш буквално стравувала за својот живот.

keri-katona1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1