ФОТО: Започна митингот пред собранието – река од луѓе


Во секој момент се очекува да започне народниот собир за „СИЛНА МАКЕДОНИЈА“, а првите слики се импозантни, маса од народ во недоглед…

narod-3jgfsdhfsjScreenshot_59 Screenshot_60 Screenshot_52 Screenshot_53 Screenshot_54

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1