ГНЕВ И ТАГА: Сопругот на починатата родилка низ солзи бара помош (ВИДЕО)


Во денешното издание на емисијата „Здраво Македонијо“ на Канал 5 се јави сопругот на жената која почина при породување заедно со бебето кое го носеше, во болницата во Гевгелија.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1