Го предозирале со хероин своето 11месечно бебе!


Брачен пар од Њу Џерси го убиле своето бебе, предозирајќи го со дрога. Тие на своето бебе му давале дрога цели два месеци.

baby drog

Неможеле да издржат бидејќи плачело кога му никнувале заби и за да му помогнат му давале хероин. Бебето починало, а обдукцијата покажала дека има траги од дрога и во устата и во телото на детето.

Родителите прво негирале, но на крајот ја признале вината и им се заканува 10 години затвор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1