Го заклала сопругот на првата брачна ноќ додека воделе љубов – еве зошто


45-годишната  Русинка, Светлана Фуминг Илвин го убила својот сопруг додека воделе љубов на нивната прва брачна ноќ.nevesta

Причината за овој несреќен настан било тоа што нејзиниот партнер ја нарекол Олга, како што се викала неговата поранешна сопруга, и Светлана отишла до кујната, го зела ножот и неколку пати го избола својот сопруг во градите .

Несреќниот сопруг веднаш починал, а Светлана била приведена во полиција, и дала изјава дека „не можела да се воздржи кога чула дека и се обратил со името на неговата поранешна сопруга и дека морала да го убие.
Двојката се познавала само три месеци пред да одлучат да се венчаат.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1