Хит фотографија: Вака изгледал пајакот пред 70 години!


Инаку на фотографијата е прикажан автомобил Mercedes 170 S кој за прв пат е произведен во далечната 1947-ма година.

Ова дефинитивно било многу одамна!

pajakot-nekogas-01

supermen.tocka.com.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1