Хит оглас: Бара жена на која ќе ѝ ја остави куќата, трособниот стан и пензијата


Србин преку оглас бара жена на која ќе ѝ ја остави куќата, трособниот стан и пензијата.

„ Драги дами се викам Мирослав Стевановиќ. Живеам сам во трособен стан, имам куќа на море од 200 квадрати и два базена. Имам 69 години, ми почина сопругата па живеам сам. Барам некоја жена од 18 до 60 години заради брак. Пензијата изнесува 75.000 динари и сето тоа би и го подарил на жената која би сакала да се омажи за мене – пишува во  љубовниот оглас кој веќе неколку дена кружи на интернет и предизвикува разни коментари.

Некои се потсмеваат на овој оглас, а многу дами коментираат дека без проблем би се зарекле на вечна љубов со овој дедо се додека смртта не ги раздели.Screenshot_66

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1