Хорор: 2 девојчиња ја држеле другарката додека ја силувал соученик – не им се допаѓала (Видео)


Две тинејџерки од Холивуд, се обвинети откако ја претепале својата другарка и ја држеле додека едно момче ја силувало.

drugarki siluvanjeСе работи за 15-годишната Патриша Монтес и 16-годишната Ерика Ејвери кои приредиле вистисни хорор за својата 16-годишна другарка која ја силувал 19-годишен насилник.

Нападот се случи во ноември минатата година, a е снимен и на мобилен телефон. Полицијата досега ја држеше во тајност оваа шокантна снимка се додека пред извесно време снимката стигна до јавноста.

На снимката се слуша како девојките велат дека жртвата не им се допаѓа и дека некој денеска ќе биде силуван.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1