И Ѓорче Петров плива во вода (Фото)


По невремето и врнежите и главната улица во населбата Ѓорче Петров плива во вода. Фотографиите ги објавуваат жители на Ѓорче на социјалните мрежи.

gjorce pod voda

 

gjorce pod voda2

gjorce pod voda3

gjorce pod voda4

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1