Имала болки во долниот дел на стомакот: Гинекологот открил болеста и е од мачките


Блогерката Мишел Бароу на јавноста и ја откри непријатноста што и се случила при посета на гинеколог. Таа се пожалила на болки во долниот дел на стомакот, а не се ни сомневала дека за то а се виновни нејзините мачки.
Во својот блог напишала дека го посетила гинекологот поради болки во долниот дел на стомакот.ginekolog
Лекарот го направил прегледот, а тоа што го нашол во нејзината вагина ги изненадило и двајцата.
Имено, од нејзината вагина извадил клопче мачкини влакна. Прво помислил дека се работи за стара хигиенска влошка, Но Бароу му кажала дека не ги користи.
На крајот се испоставило дека се работи за клопче мачкини влакна. Имено, нејзините мачки често спијат на нејзиниот кревет.
По нив на постелнината би останале влакна, а тие влакна за време на сексуалниот однос се лепеле за половиот орган на нејзиниот сопруг. Со тек на време се насобрале и станале клопче кое предизвикувало болка, поради што Бароу посетила доктор.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1