Имам уште 6 месеци живот драги гледачи – исповед во живо на Новинар (Видео)


Untitled52-640x356Дејв Бентон, водителот на „WCIA“ во Илиноис, САД, во својата емисија им со обрати на своите гледачи и им соопшти дека му прреостануваат уште најмногу 6 месеци живот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1