Интервјуираат Македонци отидени по бугарски пасош, ова се нивните одговори


Видеото е поставено на Јутуб во мај 2012 година, на прашање од каде доаѓаат Македонците одговараат Албанија.

Screenshot_302

Исто така на прашање со кој граничи Бугарија на исток тие одговараат со море итн.

Погледнете:

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1