Инцидент на погребот на Драган Николиќ: Џус дошол пијан и ги навредувал учесниците на поворката (ФОТО)


Драган Гага Николиќ беше погребан вчера во 15 часот во Алејата на заслужните граѓани на Новите Гробишта во Белград, а во вечниот дом го испратиле повеќе од илјада луѓе.djus-raper

Помеѓу нив се нашол и рапереот Иван Ивановиќ Џус во видно алкохолизирана состојба и предизвикал инцидент поради кој морала да реагира полицијата.

Имено, Џус очигледно не знае за срам па во таков тажен момент се појавил несоодветно облечен и почнал да ги навредува присутните.dus-sahrana-dragan-nikolic-incident-foto-dragan-kadic-1457979899-863865-520x351

-Што е морони, сте дошле тука да позирате. Баш убаво сте се дотерале да ве фотографираат за весниците – без грам срам викал раперот по што му пришол полицаец и го замолил да го намали тонот за да не го приведе.

По заканата од полицаецот, Џус прекинал со викањето, но од шишето со алкохол не се делел.dus-sahrana-dragan-nikolic-incident-foto-dragan-kadic-1457979899-863863-520x351

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1