Исчезнаа девојче од Струмица, повозрасна струмичанка и скопјанец


52-годишен маж од струмичка Нова Маала пријавил дека неговата сопруга Ш.М(40), претходниот ден околу 11 часот ја напуштила куќата.

Струмичанка вчера пријавила дека околу 08 часот нејзината 14 годишна ќерка се оддалечила од својот дом и заминала во непознат правец.

Скопје, пак, пријавил дека во вторникот околу 15.30 часот од семејниот дом се одалечил неговиот татко М.М.(57).

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1