Итно опериран глумецот Драган Николиќ


Легендарниот актер Драган Николиќ е опериран во Белград.

Тој е опериран на Клиниката за дигестивни болести на Клиничкиот центар во Белград од страна на прочуен хирург. Славниот актер по операцијата се чувствува добро, а покрај него и е неговата сопруга Милена Дравиќ, пренесуваат српските медиуми.

dragan nikolic milena dravic

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1