Изволте бермуди за 150 денари – газдата е на дијазепам


Инвентивноста на продавачите на тезгите низ Скопје нема крај. На шеговит начин ќе те натераат богами и да купиш.

Последната фотографија е на една тезга каде се продава гардероба – а написот е навистина духовит

,, женски бермуди само 150 ден – искористи можност газдата е на дијазепам,,

Share Button

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1