Јакимовски: Граѓаните меѓу резултатите и приказните, ги одбраа приказните


– Граѓаните меѓу резултатите и приказните, ги одбраа приказните. Дали направиле вистински избор ќр видиме за 4 години – рече кандидатот за градоначалник на општина Карпош, Стевчо Јакимовски.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1