Када која се контролира преку телефон и самата се чисти


Када која самата се чисти, можете да ја активирате и со својот смартфон, можете да ја поднесете точната температура на водата и што е најважно, ваквата температура можете да ја одржувате до оној степен кој на вас ви одговара. Звучи неверојатно, но вистинито.


На прв поглед изгледа обична, но не е баш така. Можат да се забележат двата странични ѕида кои се направени од стакло од отпорен материјал.
Остатокот од кадата е изработен од пластика, мувла, како и некои други материјали, а има алуминиумски држач, што ја прави исклучително удобна.

Но, тоа не е се! Тоа што „Smart Hydro“, ја прави специјална, е тоа што во себе има развиен систем кој можете да го сетирате, со тоа што истиот ќе ви овозможи температурата на водата да биде онолку колку што вие сакате. Има опцијата и истата температура да ја задржи на одредено ниво, во временска должина онолку колку што вие ќе посакате.

„Smart Hydro“ самата се чисти и има неколку опции за поврзување на други уреди, Може да се активира и контролира со вашиот смартфон и да се надгледува во секој момент колкава е температурата на водата.
Во моментов не се знае кога овој производ ќе биде достапен на пазарот, како и тоа колку оваа када ќе чини.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1