Како се рекламира господ – Видео


reklama za gospodКако се рекламира господ – видео

Водителот Иван Ивановиќ направи провокативен “комерцијален” видео спот за Српската православна црква, која е претставена како “компанија која постои скоро 800 години и работи со над 10 милиони корисници.”

погледнете како се рекламира господ 🙂

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1