Како се заработува 500 евра за една минута – еве како


Како се заработува 500 евра за една минута – еве како

Фолк певаљките се познати дека секоја ноќ кога имаат настап дома си одат со полни џепови пари. Некогш за една ноќ можат да ја заработат и нечија годишна плата.Screenshot_46

На видеото фолк певаљката Јана си заработи 500 евра за една минута. И тоа и ги даде една постара госпоѓа која ги извади од градникот. Колку вкупно бакшиш собрала таа вечер не е познато.

Погледнете како некој се расфрла со пари

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1