Карлеуша ќе остане трудна од познат американец


Мајката на Јелена Карлеуша била на гатачка. Гатачката гледала гледала и и рекла – Јелена ќе остане трудна ама не од Душко.

Ќе оди за Америка таму ќе запознае познат и богат американец и ќе му роди девојче.

На мајката на Карлеуша и се допаднала приказната со американецот зошто мисли дека сегашниот зет е женкар и Јелена може подобро.

Дали гатањето ќе се исполни – ќе видиме кога Јелена ќе оди за Америка

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1