Кој е газда на Европа – Фото


На интернет крижи фотографија каде секоја земја е одбележана со фотографија од нејзиниот лидер. На картата лицето на Путин е најголемо, а помеѓу оние кои можат убаво да се препознаат е и ликот на Меркел, Оланд.

evropa-1389393900-425689

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1