Крвава љубов на „Маракана“, фотографија која го обиколи Балканот


Дербито во Белград како и многу пати во минатото, се покажа како крволочно.

Tuca-navijaca-148-Veciti-Derbi-9-620x350_thumb_medium500_282

Имаше неколку повредени навивачи кои беа присутни со нивните девојки, кои и крвави, сепак ги задржаа во своите прегратки.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1