Кутрата си има љубовна мака, а светот и се смее – обидете се да не се насмеете (Видео)


telefonПорака на вљубена девојка која го моли дечото да и се врати  – оставена на неговата телфеонска секретарка го преплави интернетот.

Иако девојкава си има мака и пати по саканиот обидете се да ја чуете нејзината порака, а да не се насмеете.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1