Лејди Гага се заљуби во Грк сопственик на ресторан


Лејди Гага се заљубила во Грк кој држи ресторан на Крит каде пеачката гради луксузна вила вредна 10 милиони евра. Според Дејли стар се работи за извесен Џовани.

,, Toj е вистински Ромео и Гага е многу заинтересирана за него. Тој има свој бизнис сите веќе зборуваат дека се во врска и тие двајцата не порекнуваат, изјавил извор близок на пеачката.

Според истиот извор Гага веќе почнала да учи и грчки.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1