Tag Archives: vrska

Десет причини зошто да имате редовен секс!

Во реалноста сексот е многу повеќе од експлозија на задоволство во спалната соба. Дознајте зошто сексот во една врска е важен и како со негова помош може да имате подобар живот.

______________________________________________________________________________________________________

Не се ни виделе ќе се венчаат – имале врска преку интернет (Видео)

18 годишната Џесика живее во Бразил, а нејзиниот свршеник, 23 годишниот Кени е од Белгија. Заедно се од 2011 но никогаш не се виделе во живо. Во врска се преку интернет.

______________________________________________________________________________________________________

Фото: Начинот на кој спиете открива каков пар сте!

Спиењето во ист кревет можеби подразбира поголем степен на интимност отколку секс, бидејќи бара голем степен на прилагодување.

______________________________________________________________________________________________________

Лејди Гага се заљуби во Грк сопственик на ресторан

Лејди Гага се заљубила во Грк кој држи ресторан на Крит каде пеачката гради луксузна вила вредна 10 милиони евра. Според Дејли стар се работи за извесен Џовани.

______________________________________________________________________________________________________

Раскинал со девојката – го лечече 70.000 луѓе

  На зелените хартии кои ги лепел низ цел Њујорк, покрај бројот на неговиот мобилен телефон, кратко пишувало: „Ако било кој сака да разговара за било што, нека ми се јави…Еден осамен тип.“ И, почнале да се јавуваат.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1