Мајка и сопруга се убила зошто останала трудна од љубовникот


news_107435Британска полицајка се самоубила, а претходно им испратила идентична смс порака и на сопругот и на љубовникот – ,,Жал ми е но јас ќе умрам,, 

Temi Peterson (24), била омажена и има едно дете, но веќе некое време била во врска со љубовникот Џон Луис (36).

Откако дознала дека е бремена од него таа одлучила да си гоодземе животот. Се обесила во својата полициска униформа, во својот дом во северен Велс. Таа е родена во Литванија и дошла во Британија под името Татјана Витаите, но го сменила името кога се омажила. Неодамна станала полицајка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1