Мајка слушнала како плачат нејзините близначиња – Кога погледнала во мониторот не можела да поверува…


Млада мајка слушнала плач од нејзините близнаци, кои лежеле во својот кревет. Кога погледнала во мониторот и видела што се случува, не можела да им поверува на своите очи.istaknibebe-50663
Малото момче го нашло палецот на својата сестра и на тој начин престанало да плаче. Ова ја покажува врската која ја имаат близнаците и докажува дека секогаш се тука едни за други. Љубов, почит и заеднички соживот – најважните бесплатни работи во светот!
Погледнете го видеото и споделете го со вашите пријатели…
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1