Македонец, 4 години вљубен во лажен профил на девојка (Фото)


Четири години бил вљубен во девојка која не постои. Дури после четири години сфатил дека профилот на Фејсбук е лажен.Четири години ја сакал, никогаш не ја видел, но се слушале на телефон и разменувале пораки. Имате ли некој совет за овој вљубен Македонец?

vljuben

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1