Македонец продава половни заби – ,,Со нив изедов само еден сендвич и јаболка,,


Во огласот кој ја насмеа цела Македонија стои дека се продаваат половни заби со кои има изедено само еден комбиниран сендвич и една јаболка.

oglas.zabi

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1