МАКЕДОНСКИ ИЗУМ- Ма каква механизација – рачно со лопата фрлаа сол (Видео)


МАКЕДОНСКИ ИЗУМ- Ма каква механизација – рачно со лопата фрлаа сол

SNEG SOL

Урбанкулт.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1