Македонските ракометари слават (Фото)


Крајот го краси делото, победа на МАКЕДОНИЈА и пласман во втората фаза…заслужено славење на ракометарите !!

Foto – Gord Makedonec / facebook

1511681_650553138316984_1225967971_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1