Македонското здравство го натера да се лекува на крајот на светот – едвај чекале да му дадат отказ


Познатиот глумец и шоумен Кили со семејството замина илјадници километри од Македонија за да се лекува, а предновогодишно доби честитка од неговата Македонија каде со години твореше – добил отказ од МНТ еве што на фејсбук профилот напиша неговата сопруга.

Screenshot_36Screenshot_37

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1