Манијак демне низ Аеродром? – Родителите револтирани


Манијак сее страв меѓу жителите на стар Аеродром. Изминатиот викенд маж со качулка нападнал две различни девојчиња пред влез од зграда.aerodrom nova ulica

Како што напишал на Фејсбук еден револтиран родител, чие дете било нападнато, околу 18:00 часот во саботата непознат маж пред влезот на зградата ја нападнал девојката.

Манијак сее страв меѓу жителите на стар Аеродром. Изминатиот викенд маж со качулка нападнал две различни девојчиња пред влез од зграда.

Како што напишал на Фејсбук еден револтиран родител, чие дете било нападнато, околу 18:00 часот во саботата непознат маж пред влезот на зградата ја нападнал девојката.manijakdtrjd

Sitel.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1