Манијак се самозадоволувал пред малолетнички во Битола


dete pedofilБитолската полиција поднесе кривична пријава против 39-годишниот Ј.Т. од Битола за сторено кривично дело „задоволување на полови страсти пред друг“.

Во текот на јануари и февруари 2013 година, во Битола на ул. „Партизанска“, на автобуска постојка, додека четири малолетни девојчиња чекале автобус дошол пријавениот и извршил задоволување на полови страсти пред истите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1